A.K.P DIŞ POLİTİKADA DEVAMLI KAYIP ETMEKTEDİR.

Bu gün Almanya ile tarihi ilişkilerimizin dibe vurduğu günler yaşanmakta ve Alman parlementosunda “Ermeni soykırımı ” iftirası oylanmaktadır.

Rusya ile ilişkilerimiz ise Türk akımı boru hattı projesindeki ” akçalı pazarlıklardan” sonra kilitlenmiştir.

A.K.P.nin iktidara geldiği günlerde Fethullahçı Naci Koru,Chicago kentinde konsolos iken Amerika’daki lobi faaliyetlerinin tamamen devlet eliyle Fethullahçılara  teslim edilmesini sağladı.

Dış İşleri bakanlığının bütün yurt dışı gezileri FETÖ tarafından organize edilir, lobi faaliyetleri için bütün ödemeler FETÖ cülere yapılır oldu.

Naci Koru bir süre sonra Dış İşleri Bakanlığının en üstüne geldiğinde; tayin ve terfilerde FETÖ tarafından yapılır oldu.

Tayyip Erdoğan’ın çevresindeki danışmanlar ve parti yöneticileri devlet yönetmeyi bırakın, şirket yönetemeyecek çapta adamlar.

Tayyip Erdoğan’ın çevresindekiler “komisyon avcılığından” devlet işine vakit bulamayan bezirganlardır.

Dün Fethullah’a teslim edilen lobi faliyetleri bu gün İşçi Partili eski Maoculara rant kapısı olarak verilmiştir.

Almanya da Ermeni soykırımı tasarısına karşı Perinçek ve avanesine para aktararak miting düzenleyen, AKP acz içindedir.Yüzde elli ile seçim kazanmış AKP’nin,%0.1 oranında oy almış İşçi partisi kadar Almanya da gönüllüsü yok mu???

FETULLAHÇILAR dan kaçıp Maoculara sığınacak kadar şaşkınlık içindedirler.

Fehmi Koru ve kardeşi Naci boğazda Yalı sahibi olacak kadar AKP iktidarından semirdiler,artık alacaklarını aldılar,bu saatten sonra neferlik ederler mi? FETULLAHÇILARIN,AKP ile yolları ayrılınca Tayyip Erdoğan,dış politika ve iç kamuoyunu “kiralık guruplarla”  yönlendirmek gibi sağlıksız bir yol tercih etti.

Suriye politikası, Irak politikası, Balkan politikası iflas etmiş bir Türkiye’nin devlet başkanı olarak T.Erdoğan ancak Uganda da saygı ile karşılanıp, son ABD gezisinde Amerikan ordusundan bir Çavuş tarafından karşılanarak aşağılanması hepimize ızdırap vermiştir.

Devlet acilen yeniden yapılandırılmalıdır.Sivil toplum örgütleri siyasi partilerin arka bahçesi olmaktan kurtarılmalı,yurt dışı sivil toplum örgütleri orada yaşayan her görüşten Türklerin temsilcisi olmalıdır.Türkiyede olduğu gibi toplumu Laz,Kürt,Çerkez diye bölen AKP yöneticileri,yurtdışı Türklerin orada bölündüklerinde,Almaya  gibi bir dost ülkede bile yanlız kalacaklarını artık anlamalılar…

MADEM HALK AKP’Yİ SEÇTİ…

BU SAATTEN SONRA BİRLEŞTİRİCİ OLUP YURTDIŞINDA P.K.K.’LILARLA BERABER OLMAYACAĞINA GÖRE,MİLLİYETÇİLERLE BERABER ORGÜTLENMELİDİRLER. ..

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s