A.K.P. TÜRK MİLLETİNE NE VAAD ETMİŞTİ?NELER YAPTI?

image

Kıymetli dava arkadaşlarım…
A.K.P. iktidarı;Türk milli değerleri ve töresi’nin en ağır tahribat aldığı dönem olmuştur.
Avrupa Birliğine gireceğiz bahanesi ile “zina suç olmaktan” çıkarıldı.Ülkenin her tarafında “Rezidans” adı altında tek odalı garsoniyerler inşaa edildi.
Fuhuş, Cafe ve pastahanelere kadar yayılmış vaziyette.Toplumda boşanmamış aile kalmadı.
Freedman’ın 2008 yılında yayınlanan kitabında anlattığı şekilde,Batı emperyalizmi “Kadın ve homoseksüel haklarını kullanarak” küresel işgalini gerçekleştirmeye çalışmaktadır.
A.K.P. de bu tuzağa “Türban mağduru kadınların haklarını” savunma adına düştü ve küreselci odakların ajanı olan bir çok feministin aralarına sızmasına sebep oldular.
Kendilerine “İslamcı feminist” diyen bu kadın yazarlar ile H.D.P.’li “Kürtçü feministlerin” her konuda söz birliği etmeleri dikkat çekicidir.
A.K.P. medyasına sızan bu “feminist ajanlar“; A.K.P. hükümetine bir çok yasa değişiklikleri yaptırarak ,”dinimiz ve töremize” tarihin en ağır tahribatını verdiler.
5 Haziran 2016 tarihli Karar gazetesinin haberinde “feministlik adına” bir aile linç edilmektedir.
Karısı tarafından saldırıya uğrayıp feci bir şekilde yüzü yakıldığı halde,eşinden şikayetçi olmayan bir civanmert adama arsızca saldırılmaktadır.
Bu vicdansız haberi yapan “feminist ajan” ;yüzü yandığı halde şikayetçi olmayan adamın,karısının bu civanmertlik karşısında nankörlük ederek evi terk etmesini kınayacakları yerde,adamın “terk edildiği için” savcılığa şikayetini kınayan bir haber yapmışlardır!
Bu haber,A.K.P. medyasının bu türden “feminist ajanların” etkisinde kalarak ne derece  yanlış haberler yaptıkları ve toplumu olumsuz yönde etkilediklerine sadece bir örnektir.
A.K.P. TÜRK MİLLETİNE MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİ KORUYUP,HİMAYE EDECEĞİNİ VAAD EDEREK İKTİDARA GELDİ VE UYGULAMADA TAM ZIDDINI YAPTI.
YOL YAKIN İKEN HATADAN DERHAL DÖNÜLMELİDİR….
HAYIRLI RAMAZANLAR OLSUN.
ALLAH’A EMANET OLUNUZ.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s