MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERİN KURTULAMADIKLARI ÇIKMAZLAR

image

Necmettin hocanın talebeleri iktidar olabilmek adına “milli görüş gömleğini çıkardık” deseler de,siyasi hocaları Erbakan’ı taklitten öte geçemediler.
Erbakan’nın “milli sanayi hamlesi”  propagandası boş çıkmıştı.
Tayyip Erdoğan’ın “savunma sanayi hamlesi” de boş propaganda çıkmıştır.
Erbakan,A.B.D. ile restleştiği günlerde zenci müslüman lider Louis Farrakhan’ı büyük beklentilerle İstanbul’a davet etmiş,ancak umduğunu bulamamıştı.
Erbakan yıllarca her konuşmasında övgü ile bahis ettiği ümmet kardeşlerinden hep köstek görmüş,hep hayal kırıklığı yaşamıştı.
Erbakan İslam devletleri toplantılarında Arapların çelme takmasına maruz kalmış,Kaddafi tarafından azarlanıp, hakarete maruz kalmıştı.
Milli görüşçüler buna rağmen;Türk milli kimliğine düşmanlığı devam ederek, ümmetçilik adına İngiliz Cath Stevens’ı müslüman adıyla Yusuf İslam’ı yüceltir iken Doğu Türkistanda Türk İslam mücadelesi eden Türk liderleri,Kırım Türk liderleri,Karabağ savaşı esnasında Azerbaycan Türklerini desteklemediler.
Milli görüşçüler ümmetçilik adına yaptıkları “anti millicilikleri” Atatürk ve Türk düşmanlığı olarak tezahür ederken,Arap,Filistin,Zenci demeden yarı,yarı buçuk ne kadar Müslümanım diyen varsa hepsini kutsamış,Türkleri dışlamıştır.
Muhammed Ali’nin cenazesine gövde gösterisine giden Tayyip Erdoğan malesef yine refüze edildi.
Ali’nin cenazesinde onlarca kişinin konuşma yapmasına müsade edilirken,Tayyip Erdoğan’a konuşma bile yaptırılmadı.

Erdoğan yerine kürsüye çıkartılan Haham Michael Lerner konuşmasında “Türkler güney doğuda Kürtleri öldürüyorlar” diye konuştuğunda bütün salon ayağa kalktı ve çılgınca Hahamı alkışladı.
İŞTE AMERİKALI ZENCİ ÜMMET KARDEŞLERİNİN ERDOĞAN VE TÜRK MİLLETİNE VERDİĞİ DEĞER BU KADARDIR.(TRT’nin canlı yayınladığı cenazede Haham Learner’in konuşmasını bu gece üzüntüyle izledim)
Bill Clinton ve bir çok eski siyasetçinin protokolde ağırlandığı cenazede Türk Cumhurreisi resimde görüldügü üzere halkla beraber ayakta bekletilmiş, devletimiz rencide edilmiştir.
Tayyip Erdoğan’ın konuşturulmadığı cenazede Japonyadan rahipler,Kızılderili şefleri bile konuşturuldu,Erdoğan konuşturulmadı.
Ümmet mensubu kabul edilmedikleri  için; A.B.D. de yıllardır Ermeni ve Yunan lobisine karşı fadakarane çalışan 600 bin kişilik Türk toplumunun büyük çoğunluğu Atatürkçü olduğu için Erdoğan ve Fethullahçılar tarafından tasfiye edildiler…
Amerika’daki bütün lobi faaliyetleri A.K.P. hükümetleri tarafından Fethullahçılara teslim edildi.
17 Aralık sonrası Fethullahçılara Erdoğan’ın arası açılınca;Amerika’da lobi yapacak gurupları kalmadı.
Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Devlet başkanını 500 kişilik Ahıska Türkü karşıladı.
Halbuki A.B.D. den 150 bin Azarbaycan Türkü,50 Kırım Türkü,100 bin Uygur Türkü,30 bin Kazak ve Özbek,600  bin Türkiye Türkü yaşıyor.
Erdoğan ise mütedeyyin olduğü için sadece Ahıska Türkleri tarafından karşılandı,Ahıskalılarla iftar yapıp meyyus vaziyette yurda döndü.
Erdoğan kendi milletinden olan Amerika Türklerine Atatürkçü oldukları için yıllarca yok muamelesi yapa, yapa Türk toplumunu küstürdü.
DÜNYA LİDERİ İDDİASINDA OLAN ERDOĞAN,AMERİKA’DAKİ TÜRKLERİN BİNDE BİRİNİ BİLE KUCAKLAMADI…
ELİN ZENCİSİNE,ARABINA,AFRİKALISINA SAHİP ÇIKACAĞIM HALİFE OLACAĞIM DERKEN TÜRK DÜNYASINI KÜSTÜRDÜ.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s