TÜRK MİLLETİ KÜRT GENÇLER ÖFKELİ DİYE YILLARCA TEHDİT EDİLDİ

image

A.K.P. hükümeti Kürt açılımı adlı ihanet projesini başlattığı dönemde;Yeni Şafak gazetesinden 2012 yılında Ali Bayramoğlu bir yazı yazarak Türk milletini tehdit etti…
Ali Bayramoğlu yazısında;“Kürtlerde nefreti görmüş öfkeli bir kuşak geliyor.Devlet elini çabuk tutup bu sorunu çözmezsse, yeni nesil ile bu iş çok zor olacak” demişti.
A.K.P.’nin Yeni Şafak gazetesinde köşe yazarlığı yapan Yasin Aktay hemen bu tehdit propagandasına katılarak “Gelmekte olan öfkeli Kürt gençler” başlıklı yazısında “öfkeli Kürt gençleri polis baskısına isyan ederek karakolu basıp polisleri öldüren Rambo ya benzetmişti“. Aynı hain adam daha sonra Üniversitede bir konuşmasında “Türk milleti yoktur” diyecek kadar Türk düşmanlığını açık etmişti.
Aynı günlerde Fethullahçı ve Küreselci Nazlı Ilıcak da TV kanallarında “Kürt açılımının bir fırsat olduğunu yoksa öfkeli Kürt gençlerin fena yapacağı” tehdidinde bulunmuş,diğer konuşmacılarda Nazlı’yı destekleyip Ahmet Türk gibi “makûl siyasetçilerle” anlaşarak bu sorunun çözülmesi gerektiğini belirtmişlerdi.
Bu konuşmalardan bir kaç ay sonra “dolduruşa gelen güneydoğulu geçlerin” yol kesip kimlik kontrolleri yaptıkları haberleri gelmeye başladı.
Bir yıl sonra aileleri ve HDP’liler tarafından “nefret söylemleri ile doldurulan gençlere” PKK’lı şalvarları giyip yol kesmeye başladılar.Yukardaki resimde görüldüğü gibi gençlere Yüksekova da bayraklı askeri geçit merasimi yaptırıldı.
Barış güvercini ilan edilen Ahmet Türk ise bir yıl geçmeden, 10 Temmuz 2014 de “Genç olsaydım elime silah alıp savaşırdım” diyerek,nefret söylemi ile doldurdukları gençlerin Aynel Arab adlı kentteki PYD’lilerle birlikte savaşmalarını istemişti.
2005 yılında İstanbul da güneydoğulu hırsızlık çetelerini yöneten Hazro’lu Mehmet adlı bir çapulcu vardı.

Yeğenlerini hırsızlıkta kullanırmış,çaldırdığı araç sahiplerini sonra telefonla arayarak “yahu benim yeğenleri çalmış,ben duyunca kızdım, size arabanızı iade edelim,bunlar aracı parçalayıp satmadan siz biraz para yollayında aracınızı size geri verelim” diye  vatandaşın çalınmış arabasını para karşılığı geri verirmiş…
H.D.P.’lilerin ve yandaşları olan kriptoların “Kürt gençleri öfkeli,onları fazla kızdırmadan bizle anlaşın” taktiği Hazro’lu Mehmet adlı hırsızlık çetesi reisinin oyunu kadar basit ve komikti.
Yukarıdaki resimde “nefret söylemi ile aileleri ve HDP’liler tarafından doldurulan,sonra üniforma giydirilip resmi geçit yaptırılan,en sonunda silahlandırılıp hendekler kazdırılan gençlerin katilleri Ali Bayramoğlu,Yasin Aktay gibi kriptolar,Nazlı Ilıcak gibi küreselci FETÖ mensupları ve Mütareke basınıdır. 
Güneydoğu Türkiyeli bir çok ahmak ana-baba ,çocuklarını bu nefret propaganda lafına kanarak Türk düşmanı yetiştirdiklerini biliyoruz.
Oğlu ve kızına evde ailece yemek yerken;”yemeği kuvvetli yiyin,büyüyünce Türkleri vurup Kürdistanı siz kuracaksınız” diyen ahmak ana-babaların bu gün ağlama hakları yoktur.
NE OLDU “HANİ KÜRT GENÇLERİ” ÖFKELİYDİ?
HANİ PKK TÜRK MİLLETİNİ TÜKÜRÜKLE BOĞARDI?
ÖFKELİ KÜRT GENÇLERİ SIKIYI GÖRÜNCE ETEKLİK GİYİP KAÇARLARKEN YAKALANMADILAR MI?
AHMET TÜRK,SAKIK,ZANA’LARIN ÇOCUKLARI KIBRISTA FERRARİ ARABALARLA GEZERKEN,KENDİ ÇOCUKLARINI DEĞİL CAHİLLERİN ÇOCUKLARINI “ÖFKE İLE DOLDURUP,SİLAHLANDIRIP”,ÖLÜME YOLLADILAR…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s