YOBAZLIK YENİDEN HORTLATILARAK, YENİ BİR BALKAN FACİASI TEZGAHLANIYOR

image

Tayyip Erdoğan ve milli görüşçü tayfa “31 Mart ayaklanması” ile ordunun yenileştirilmesine karşı çıkan ve menfaatlerine dokunan her şeye karşı; İslamı öne süren samimiyetsizlerdir.
İngiliz ajanı derviş Vahdetinin,Volkan gazetesinin yayınları doğrultusunda Osmanlı ordusunda okur yazarlığı bile olmayan “alaylı subaylar” tahrik edilerek kanlı bir ayaklanma tezgahlanmıştır.
31 Mart ayaklanmasının devlete bedeli ağır olmuş,Balkan savaşı yenilgisi yaşanmış,sadece Bulgaristan’da 500 bin sivil Türkün ölümüne, iki milyon Türkün sürgün edilmesine sebep olmuştur.
Milli görüşçü,yobaz zihniyetin temsilcisi Tayyip Erdoğan,son beş aydır güya PKK ile mücadele ettiği için kerhen ülkücüler tarafından desteklenmiştir.Bu desteğin verdiği güven ile son dönemde yine Atatükçülüğe saldırmaya kalkışma hatasına düşmektedir.
A.K.P.’lilerin,Taksim parkına topçu kışlası yapma inadının arkasında “31 Mart isyanının” rövanşını alma sevdası yatmaktadır.
Gezi olaylarını ülkücüler desteklemediler çünkü yurtdışından provoke edilmişti.

image

Gezi olaylarında belirleyici olan ülkücüler olmuştur.Ülkücüler destek verseydi bu gün T.ERDOĞAN yoktu.
Tayyip Erdoğan israrla toplumu gerip muhalifleriyle sokakta hesaplaşma niyetindedir

image

Tayyip Erdoğan ve  mensubu olduğu yobaz ekip,Atatürk’ün Kuran-ı Kerim’i Türkçeye çevirmesi sonrası ülkede cahil halk üzerinde tahküm edemez hale geldiler.Bunu da asla sindiremediler
Bu yobazlar Kuran ve ayetlerin derin anlamlarının halk tarafından anlaşılmasını ve özde bir Müslümanlık yaşanmasını hiç istemediler.
Bunlar çocuklarına “tilavetli Kuran ezberletirler” ,çocukları hafızlık yarışmalarında teşvik ederek,cahil ve kaba Müslümanlığın hâkimiyetine çalışırlar. (En üstteki resim)
Tayyip Erdoğan,toplumu on yıldır bilinçli gererek,istediklerini almaya alışmıştır.
Bu sefer Kılıçtaroğlu’nun da şuursuzca yaptığı gerilim siyaseti,Türk milletini tarihin en büyük tuzağına düşürmeye çalışmaktadır.
Bir taraf “Laiklik elden gidiyor” diye Liseleri sokağa dökmeye çalışırken,Cumhurbaşkanı “cesur olun Topçu kışlasını mutlaka yapacağız” diyerek tahrik etmektedir.
Siyasetçiler adeta çıldırmış gibi kan siyaseti yapmaktadırlar.
BU VATANIN ASLİ SAHİPLERİ ÜLKÜCÜLERDİR…
BU OYUNLARIN TARAFLARI BATILI DEVLETLERİN SON GÜNLERDE TEZĞAHLADIKLARI; EGE DENİZ’İ KRİZİ VE SURİYEDE,IRAK’TA BAĞIMSIZ KÜRDİSTAN KURULMASI PROJESİNE ÇANAK TUTMAKTADIRLAR.
HALKI TAHRİK EDEREK DIŞGÜÇLERİN OPERASYON YAPMASINA ZEMİN HAZIRLAYANLARIN SONLARI KORKUNÇ OLACAKTIR.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s