NURCULAR VE AYDINLIKÇILAR

image

Bir önceki yazımda “Işık Tapımcısı” örgütleri sıralarken makalenin son bölümünde “işçi partileri ve Aydınlıkçıları” de yazmıştım..
Aydınlık adlı “Işıkçı yayını” 1921 yılında İstanbul,Moda da Şefik Hüsnü adlı İngiliz dostu bir Yahudi kurmuştur.
Moda da İngiliz mason locası Moda deniz kulübü adıyla kurulduğunda bu semt “Işık Tapımcılarının” merkezi haline geldi.
“Işık Tapımcısı” bütün örgütleri kontrol eden en gizli örgüt olan Sion örgütüne bağlı bir alt kuruluş olan Londra Yahudi locası,İngiliz İşçi Partisini kurmuştur.
İngiliz İşçi Partisi ise Behice Boran ve arkadaşlarına Türkiye İşçi Partisini kurdurtmuştu.(Türkiye İşçi Partisi de,Kürdistan İşçi Partisini PKK’yı kurmuştur.)

image

(PKK’nın bayrağı denen paçavradaki “yıldız etrafındaki ışık hüzmeleri” tesadüf müdür? )

image

image

İşçi Partisi saflarına Erzincan Kemaliyeli ve Almanya eğitimli Doğu Perinçek‘in katılımı ile parti bir süre sonra Perinçek’in kontrolüne geçti.
Halk çocuğu Doğu Perinçek’in düğünü Büyük Klüp de yapılmış,Moda deniz kulübü İngilterecilerinden İşçi partisi yönetimi Almanya-Fransa eksenine kaymış oldu.
Ahmet AKGÜL adlı araştırmacının Erzincan,Eğin (Kemaliye) Osmanlı dönemi şeriyye sicillerinde yaptığı araştırmalar,”Pakraduniler” adlı kitabında yayımlanmıştır.
Ahmet AKGÜL,Perinçek’in babası Sadık Perinçek’in dedesinin adının “Perinç oğlu Artin” olarak kayıtlı olduğunu ortaya dökmüştür.
Doğu Perinçek’in ordu içinde örgütlenmesine yardım eden emekli Kurmay Albay akrabasının da adı Artan Perinçek olması tesadüf müdür??
Doğu PERİNÇEK’in Urfada yaşayan akrabaları PKK’nin Avrupa örgütü ERNK’nın yöneticisi olması tesadüf müdür?
PKK’nın ozan’ı Seyda PERİNÇEK’in “Gerilla marşı” besteleri YouTube da popüler videolardan olmasıda tesadüf müdür??

image

(Kürt olmadığı halde Kürtçülük yapan Seyda PERİNÇEK adlı hainin fotoğrafı)
Doğu Perinçek’in yayımladığı Aydınlık gazetesinin 1978 yılında;”yapmaya çalıştıkları komünist darbeyi” İran daki Babi militanlar dan olan “Hürremiye ayaklanmasını” örnek veren manşetleri tesadüf müdür?
28 Şubat da Ülker gurubundan Aydınlık dergisinin büyük reklamlar alması tesadüf olabilir mi??
Ulusal kanalı kurup genel yayın yönetmeni olan Adnan AKFIRAT’ın ajandasında Fetullah’ın kasası İhsan Kalkavan’ın ortağı Cemal Alpaslan ERTUĞ ile haftalık düzenli gizli görüşmeler yaptığı Ergenekon davasının delilleri arasında yer almaktadır.
Ulusal kanalın kuruluş parasını İhsan Kalkavan,kripto Ermeni Alpaslan ERTUĞ ile gönderdiğine dair el yazısı notlar ne ile açıklanabilir??
“Işık Tapımı” örgütleri Osmanlı ordusunu  İttihat Terakki partisi ile nasıl ele geçirdiler ise FETÖ ve İşçi Partisi de aynı yolu izlemiştir…
28 Şubat dönemine kadar Kürtçü ve Öcalan hayranı olan Perinçek, birden dönüş yaparak Atatürkçü ve milliyetçi olmuş ,Fetullah’ın ordu içinde kurduğu “Işık evleri” yapılanması gibi Perinçek de “karargâh evler” yapılanmasını kurmuştur.
2006 yılı Danıştay suikastı sonrası bu eylemin ortakları olayı bir birlerini üzerine atma yarışına girdiler.Aydınlıkçılar ile Fetullahçılar ters düştüler.
2008 yılında İşçi partisi yandaşı Ahmet Zeki ÜÇOK,Fetullahçı savcı Mehmet ÇELİK’in başlattığı “Karagâh evleri” soruşturmasını “ört-bas etmek” suçlaması ile tutuklandı.
Bir yıl sonra Genel Kurmay adli müşaviri Hıfzı ÇUBUKLU,Ergenekon davasından askerlerin hepsinin tutuklanmasına yardım eden tavrına tamamen ters bir şekilde “Karagâh evleri” soruşturmasını el altından kapatmaya çalıştığı ortaya döküldü.
Hıfzı  ÇUBUKLU da o güne kadar subayların tutuklanmasına yardım ettiği, Fetullahçı savcılar tarafından “karargâh evler” soruşturması nedeniyle ters düşünce tutuklandı.(Hıfzı ÇUBUKLU’nun kızı Nazlı,Aydınlık yöneticisi Deniz YILDIRIM ile 2014 yılında evlendi.)
Ahmet Zeki ÜÇOK’un dosyaya el koyup,soruşturmayı çökertmek için İşçi partisi eski milletvekili adayı Sami TOPRAK adlı şahsı bilirkişi olarak atadığı ortaya döküldü….
Perinçek,Ergenekon davasından ve Danıştay suikastından Tayyip beyin desteği ile aklandıktan sonra bu sefer FETÖ karşıtı gibi bir role bürünerek Tayyip ERDOĞAN’ı yönlendirmeye başladı.
15 Temmuz darbesi sonrası ne hikmetse Ahmet Zeki ÜÇOK’un verdiği Fetullahçı subaylar listesindeki her kes tutuklandı???
Ne hikmetse?Perinçek’in yoldaşı ve PUTİN’in danışmanı Aleksandr DUGİN,13 Temmuz günü Türkiye ye geldi ve “Türkiye ve Rusya stratejik ortaklık olmalıdır” beyanatını masonik Sözcü gazetesinde yayınlattılar…
2008,2009,2010 yıllaŕinda Genel kurmay istihbarat başkanı olan Korgeneral İsmail Hakkı PEKİN,Ergenekon savcılarına onlarca subayı teslim ettiği halde PERİNÇEK’in adamı olduğu için o da tutuklanmaktan kurtulamamıştı.
Ne hikmetse “üstat PEKİN paşa” Tayyip ERDOĞAN’ın askeri okulları kapatma projesini gönülden destekleyen konuşmalar televizyonlarda yapmaya başladı?
A.B.D.’nin Fetullah’ı kullanarak bir darbeye teşebbüs ettiği açıktır.Ancak Rusya ve Aydınlıkçıların darbeden haberdar oldukları kesindir. (Rus televizyonları 16-17 Temmuz günlerinde darbeyi yapan subayların watsupp yazışmalarını takip eden Rus istihbaratının,darbeyi T.ERDOĞAN’a saat 14.00 sularında haber verdiğini yayınlamıştır.)
Bu fırsattan istifade Türkiye’yi NATO dan çıkartmaya ve A.B.D. ile çatışmaya sokmaya çalışan kripto Ermenilerin,”Işık Tapımcılarının” oyunlarına gelinmemelidir.
T.ERDOĞAN DENİZE DÜŞÜP YILANA SARILMAKTADIR.
AKSİ TAKTİRDE BU DARBEYİ ÖNCEDEN HABER ALDIĞI VE RUSYA,AYDINLIKÇILAR GİBİ ODAKLAR LA FIRSATA DÖNÜŞTÜRDÜKLERİ YOLUNDA KANAATLER GÜÇLENECEKTİR
BİZ RUSYA İLE HER ZAMAN GÜÇLÜ İLİŞKİLERİ DESTEKLEDİK,T. ERDOĞAN’IN O DÖNEM RUSYA YA ALDIĞI TAVRI ELEŞTİRDİK
ANCAK TÜRK-RUS İLİŞKİLERİ PERİNÇEK GİBİ BİR ADAMIN YÖNLENDİRECEĞİ KADAR BASİT İLİŞKİLER DEĞİLDİR….
DEVLETİN İSTİHBARATI KEVGİRE DÖNMÜŞTÜR…
RUSYA,A.B.D. KOLAYCA ÜLKEDE HER OYUNU SAHNELEYEBİLMEKTEDİRLER..
DÜNYANIN EN GÜÇLÜ ORDULARINDAN OLAN TÜRK ORDUSU BİR GECEDE SEFİL EDİLMİŞ,ÜLKE SAVUNMASIZ BIRAKILMIŞTIR…
DERHAL DEVLETİN GÜVENLİK YÖNETİMİ BİZ ÜLKÜCÜLERE TESLİM EDİLMELİDİR.
BU SON ÇAĞRIMIZDIR….
SORUMLULUK ARTIK A.K.P. NİN OLACAKTIR!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s