TÜRK ORDUSUNA DARBE

image

15 Temmuz gecesi Türk ordusunda bir kısım FETÖ üyelerinin darbe yapmaya kalktığını sanıyorduk.
Darbe Türk halkının kararlı direnişi ile bastırıldıktan sonra A.K.P. iktidarının darbeyi önceden haber aldığı halde müdahale etmeyip,darbe girişimini fırsata çevirmeye çalıştığına dair şüpheler ortaya çıktı.

Yıllarca Yüksek Askeri Şura toplantılarında “irticai faaliyetlerinden” dolayı ihraç edilmelerine A.K.P. hükümeti muhalefet şerhi koymuştu.FETÖ’nün orduyu ele geçirmesi ve Ergenekon,Balyoz davaları marifetiyle sağlanmıştır.

Darbe sonrası A.K.P.hükümeti nin icraatları büs  bütün ordu aleyhine dönüşmüştür.

A.K.P. iktidarının şüpheleri tetikleyen tavırları şunlar olmuştur:

1-)Yüksek Askeri Şuradaki bütün terfi ve tayinleri ellerine alarak orduda ” Liyakat esasını” ortadan kaldırdılar.

image
2-)A.K.P. hükümeti şaibeli özelleştirmeler ile topladığı paraları iç siyasi menfaatlerine,yandaşlarına peşkeş çekmekten hazineyi çok zora soktular.
A.K.P. iktidarı, şehirlerin ortasında kalmış son yeşil alanlarlar olan askeri birlik arsalarını kent rantı için ele geçirmeye on yıldır uğraşıyordu.
Darbe girişimi sayesinde toplam arsa değeri 400 milyar $ olan bu arsaların ele geçirilmesi nin önü açıldı.
image
A.K.P. iktidarı, yandaşlarının doymak bilmez iştahını tatmin etmek ve daralan ekonomiyi rahatlatmak için darbe girişimi sayesinde batan iktidarılarını kurtarmıştır.
image
3-)Darbe girişimi sonrası A.K.P. iktidarının Türklüğe en azılı düşmanlığı ile tanınan başbakan yardımcısı Numan efendi açıklama yaptı.
Ordunun bütün düzeninin A.K.P. tarafından bozulup yeniden bir ordu inşaa etme girişimlerine yapılan eleştirilere cevap vererek:
Numan efendi:”Yeni bir ordu kurma işini çok önceden planladıklarını itiraf etti…
HANİ DARBEDEN A.K.P.’NİN HABERİ YOKTU???
image
Türkiyenin en önemli hava üssü olan Akıncı hava üssü,sanki hava kuvvetlerinde FETÖ cülerin orda örgütlendikleri hiç bilinmiyormuş gibi darbe sonrası milyar dolarlık Akıncı üssü cezalandırılmış,üs kaldırılmıştır.
4-)A.K.P. hükümeti siyasi propaganda söylemlerinin doğrultusunda hareket ettiklerini küçük radikal İslami guruplara ispatlamak gibi ahmakça bir tavırla en önemli hava üssünü kapatarak ulusal güvenliğimizi tehlikeye atmış.Başkentin hava savunma güvenliğini sabote etmiştir.
image
5-)Bütün bunlara ilaveten binlerce yıldır tarihde ki hiç bir düşman ülkenin yapamadığını A.K.P. hükümeti yapmıştır.

Çinliler,Rusya,bütün Hıristiyan dünya ile binlerce yıl boyunca savaşmış kahraman Türk askerinin onuru lekelenmiştir.

Askerlik şerefi ve onuru kepaze edilmiştir.
Darbeye çanak tutan A.K.P. hükümeti,koca bir ordu içinde on bin kişilik FETÖ taraftarını kullanarak Türk ordusunu yıkmıştır.
Polis teşkilatı içinde 17 Aralık sonrası Fetullahçıları tasfiye etmek için A.K.P. hükümeti; Kürtçü Adıyaman cemaati ve Nurcular’ın fanatik Kürtçü kolu olan Said-i Nursi taraftarlarını aktif hale getirdiler.
A.K.P. içinde de Yasin Aktay gibi Türk milletine düşmanlığı ile maruf adamları yöneticiliğe yükselterek parti içindeki milliyetçiler FETÖ cü olarak suçlanarak tasfiye edilmeye başlandılar.
23 Ağustos gecesi CNN TÜRK kanalında konuşan emekli emniyet müdürü Mutlu Çelik ;darbe bahanesi ile ülkücü ve Atatürkçülerin tasfiye edildiğini ve Emniyetteki boşluğu Kürtçü Adiyaman cemaatinin doldurduğunu açıkça anlatmıştır.
image
TÜRK ORDUSU TANRININ ORDUSUDUR.
TÜRK ORDUSUNU ARAPLARIN DİSİPLİNSİZ HIMBIL ORDUSU HALİNE GETİRMEYİ HAYAL EDEN AHMAKLAR TÜRK MİLLETİNE TARİHİNE EN BÜYÜK DÜŞMANLIK VE İHANETİNİ ETMEKTEDİRLER…
A.K.P. HÜKÜMETİ DEVLETİN GÜVENLİĞİNİ YOL YAKIN İKEN ÜLKÜCÜLERE BIRAKMALIDIR.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s