DARBENİN A.K.P. YÖNETİCİLERİ TARAFINDAN ÖNCEDEN BİLİNDİĞİNE DAİR ŞÜPHELER ARTMAKTADIR..

image

Darbenin önceden A.K.P. yöneticileri tarafından bilindiği,hatta darbecilerin  Tayyip beyin yakın adamı Şaban Dişli’nin kardeşi eliyle teşvik edildiğine dair iddialar her geçen gün güçlenmektedir….
Darbe sonrası A.K.P .hükümetinin silahlı kuvvetleri tasfiye sürecini başlatması ve devletin dönüştürülmesinin “darbeden çok önceden planlandığını” Türklüğe en yaman muhaliflerden Numan Kurtulmuş tarafından 15 Temmuz dan bir hafta sonra açıklanmıştır.
MİT ve Genel Kurmay tarafından önceden haber alınan darbeye müdahale edilmediği anlaşılan darbenin bildirisinin “Atatürkçü bir ağız ile kaleme” alınması,bu günlerde yapilan “FETÖ örgütünün oluşmasına Kemalistler sebep oldupropagandasının ön hazırlığı olduğu anlaşılmaktadır.

wp-1471992539805.jpg
Darbenin akamete uğradığı kesinleştiği gece 03.20 sularında üç beş eri yanına alıp iki tane kandırılmış subayın CNN Türk televizyonunu basmasının açık bir tiyatro olduğu anlaşıldı.
Bu sayede Aydın Doğan ile Tayyip Erdoğan yeniden aynı safta birleştirildiler.
Aydın Doğan’ın TV kanalların da son beş haftadır A.K.P.’nin FETÖ yapılanmasını Atatürkçülüğe yıkma propagandaları yapılmaktadır…
1-)Foça jandarmadan Albay iken “askeri casusluk davasından tutuklanan” Eray Güçlüer adlı adam,askerlik sonrası “sözde sosyoloji” hocası olarak masonik Kemerburgaz üniversitesinde öğretim üyesi yapılmış, İsraile yakın olduğu iddia edilen ASSAM adlı,Ülker holdinge ait strateji kurumu temsilcisi olarak 15 Temmuz darbesi sonrası A.K.P.’yi haklı çıkartmak için TV kanalları gezdirilmektedir..

Bu subay müsveddesi de Tayyibiye Teşkilatı adına “FETÖ Atatürkçüler yüzünden oluştu” iftirasını televizyonlarda papağan gibi tekrarlamaktadır
2-)Yusuf Kaplan adlı “sözde akademisyen ve yazar” AKP’li propaganda görevlisi de AKP genel merkezinde “Kürtçü ve İslamcı ittifak”(Mahsar Bağcı,Numan Kurtulmuş,Yasin Aktay,Mehmet Metiner,İhsan Aktaş vs. ) tarafından oluşturulmuş kara propaganda malzemesini TV kanalları gezdirilerek,söylettirilmektedir.
(Tayyip Erdoğan bir tarafdan “Türk milletinden ve Rab’dan af dileyip” FETÖ tarafından kaldırıldığı hikayesine sığınırken;milliyetçi rolleri yaparken,diğer taraftan da kendi adamlarına bu gelinen durumu bile Atatürkçülüğü yüklemeye çalışacak kadar arsız propaganda kampanyaları yaptırmaktadır.)
3-)Tayyip Erdoğan’ın “işortağı olan” Albayrakların Yeni Şafak gazetesinde para ve belediye gücüyle “köşe yazarı” olarak piyasaya sürülen “Tayyibiye Teşkilatı” üyelerinden Özlem Albayrak da FETÖ yü Türkiye Kemalistlerin tebelleş ettiğini iddia edecek kadar ,arsızlığın boyutlarını genişlettiler.
4-)Tayyibiye propaganda örgütlerinden sadece birisi olan Diriliş Postası adlı besleme ekipten Fatih Sevgili de 8 Ağustos da:”askeri darbenin faili Kemalistlerdir ” diyerek;iftira görevini dile getirmiştir.
5-)Tayyibiye Teşkilatını  “paralı propaganda ordusunun” TV kanalları ve sosyal medyada aynı merkezden kendilerine verilen görevi ifa etme yarışına;dünün Fetullahçıları Uğur İşılak,Nihat Doğan gibi önemsiz magazin malzemeleride katılmaya çalışmaktadırlar. AKP belediyelerinin halktan topladığı vergiler ile konserler düzenleyen Uğur İşılak bile FETÖ darbesini ;AKP genel merkezinin propaganda stratejisi gereği Atatürke ( Kemalistlere) yüklemeye çalışmaktadır.
6-)Sözde hükümet muhalifi gazeteci olarak Aydın Doğan medyası tarafından 15 Temmuz sonrası piyasaya sürülen Tayyip beyin hemşehrisi İsmail Saymaz ise bu propagandaların yapıldığı TV programların sonuncusu olan 2 Ağustos gecesi; Atatürkçülüğe iftiraları duymazdan gelerek;Kürtçü Özgür Gündem gazetesi yöneticisi Aslı Erdoğan’ın tutuklanmasına sözü getirip,hain Kürt ırkçısı kişilerin tahliye edilmelerini talep etmiştir.İsmail Saymaz bu suretle; güya A.K.P.’ye Aydın Doğan’ın müsade ettiği ölçüde muhalefet etmiştir????
Darbe Türk ordusuna yapılmıştır.Mete Han’ın ordusu kepaze edilmiş,Suriye ye savaşa sürülmüştür.
FETÖ mensubu subayların Yüksek Askeri Şura toplantılarında atılma kararlarına muhalefet eden A.K.P’lilerin; adım adım bu günleri planladıkları anlaşılmıştır….
TAYYİP ERDOĞAN:SEN VE PARA KARŞILIĞI SENLE BERABER OLANLARIN; TÜRK MİLLETİNİN İKİ KUTSALI OLAN ATATÜRK VE ORDUSUNA GÜCÜN YETMEZ….

DEFATEN YAPTIĞIMIZ UYARILARA RAĞMEN TÜRK MİLLETİNİN ORDUSU VE ATA’SINA KAST EDENLER HESAP VERMEKTEN KURTULAMAYACAK..
BİZ BU OYUNU DA BOZARIZ!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s