TEK SORUMLU ERDOĞAN’DIR

Tayyip Erdoğan,Şevki Yılmaz ile Taliban’ın dizinin dibinde fotoğraf çektirip,Milli Gençlik vakıfların da gençlere en radikal konuşmalar yaparak Refah partisi tabanında sempati toplayarak bu günlere geldi.

Tayyip Erdoğan 2012 Şubat ayında iktidarının diğer ortağı Fetullahçıların devlet içindeki örgütlenmesine karşı kendi örgütünü oluşturmak için “kindar gençlik” yetiştireceğini ilan etmişti.

Kendince Tayyibiye örgütü oluşturmaya yöneldikten sonra bu görüşün ideolojisinin  İBDC örgütü ve Necip Fazıl temelinde oluşturmaya başlamış,buna Kadir Mısırlıoğlu gibi alçakları da eklemişlerdir.

Tayyibiye örgütü militanları olarak sokağa kefen giyip dökülenler için yaz kampları açıldı. Bilal Erdoğan’a TÜRGEV adlı vakıf kurdurularak,Osmanlı ocakları gibi yüzlerce örgüt kuruldu.

Tayyip Erdoğan kendini Mehdi olarak gördüğü için kendi tarikatını değil kendi dinini kurmaya çalışmaktadır….

15 Temmuz darbesi Erdoğan tarafından bildiği halde darbeye yol  verilmiştir. Darbe sabahı teslim olan askerleri linç ederek Tayyibiye Teşkilatı sokak eylemlerinde güç gösterisi yapmıştır.

15 Temmuz darbesi sonrası Tayyip Erdoğan sürekli yeni darbe olacağı tehdidinde bulunarak camilerde silahlı örgütler oluşturmuştur.

Kendi adamlarına olan mafyacılar eliyle sokaklarda teşkilatlanıp,üniversiteler,liselerde gençlik örgütleri kurup,bu örgütleri silahlandırmıştır….

Tayyip Erdoğan toplumu “bizden olanlar ve olmayanlar “,”Haluk’un nesli,Asım’ın nesli“olarak böldükten sonra şimdi de “Yılbaşı kutlayanlar ve kutlamayanlar ” olarak bölmüştür.

ERDOĞAN’IN GÖREVİ NESİLLERİ BİRLEŞTİRMEK İKEN;AKSİNE NESİLLERİ PLANLI BİR ŞEKİLDE BÖLMÜŞTÜR.ZAAFİYET YARATMIŞTIR.

DIŞ GÜÇLERİN ARAYIP DA BULAMADIĞI ORTAMI YARATMIŞTIR. TERÖR ZAAFİYET NOKTALARINI VURMUŞTUR…

YILBAŞI ÖNCESİ A.K.P.’Lİ TAYYİPÇİ LERİN YAPTIĞI “YILBAŞI KUTLAYANLARA SALDIRI” KAMPANYASI DIŞ GÜÇLER TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLMİŞTİR.

A.B.D. TARAFINDAN YILBAŞINDA REİNA’YA SALDIRI DÜZENLENECEĞİ UYARISI YAPILDIĞI HALDE;EYLEM GERÇEKLEŞTİ VE 39 KİŞİNİN KATİLİ OLAY YERİNDEN KAÇTI???

BU BİR REZALETTİR BU TERÖRİSTE EMNİYET İÇİNDEN BİRİLERİNİN YARDIM ETTİĞİ VE EMNİYETİN GÖREVİNİ YAPMADIĞI KESİNDİR.

İÇİŞLERİ BAKANI DERHAL İSTİFA ETMELİDİR,ERDOĞAN’IN ÜLKE ÜZERİNDEKİ EMELLERİNE DERHAL SON VERMEK ŞART OLMUŞTUR!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s