MÜJDAT GEZEN KİMDİR?

(Bugün Atatürkçü rolleri yapan Müjdat Gezen in Fetullah’ın önünde diz çökerek basına poz verdiği günleri biz unutmadık…Bu resim Müjdat’ın o günlerinden kalmadır)

Yetmişli yıllar sonu  bir iki başarısız filim çekmiş olan bu şahıs,o tarihte Kominizm propagandası yapıp enternasyonal marşı okumasıyla tanınmıştı.
O tarihlerde bu Enternasyonalist ler Atatürk hakkında faşist nitelemesi yaparlardı…
Müjdat Gezen de diğer Enternasyonalist ler gibi seksenlerde liberal kesilmişlerdi.Bu yıllarda Müjdat Gezen,güya halkçı ya “Gırgıriye” diye bir filimle piyasaya çıkıp bu sefer Roman vatandaşlar üzerinden pirim yapmaya çalıştı.
Müjdat Gezen,Kemal Sunal ve Uğur Dündar ile Vefa lisesinden arkadaşlığının rantını yemekten gayrı hiç bir saygın sanat çalışması ortaya koyamamış bir adamdır…
Sanatsal olarak kifayetsiz ve unutulmaya yüz tutmuş Müjdat Gezen 1996 yılında Fetullahçılar ile irtibata girince her şey birden değişti…

Fetullah’ın okullar zincirine benzer Müjdat Gezen Sanat ve Tiyatro okulunu kurdu.

Çok büyük maliyetle Ziverbey köşkünün yanındaki köşkü restore edip,bu okulda kaynağı belirsiz paralarla talebeler yetiştirmeye başladı.Bu dönemde Fetullah’a maddi destek veren işadamlarından Erol Aksoy’un kanalında Müjdat’a bir arpalık temin edilerek “DARBUKATÖR BARYAM” olarak ünlenmesi sağlandı….

Bursa Nilüfer belediyesinden de aynı şekilde böyle bir okul binası alıp 4.8 milyon lira masraf edip okulu batırdığında; Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey,belediye kasasından bu parayı karşılayarak binayı belediye adına satın alıp Müjdat Gezen’i kurtardı????

Nilüfer belediye başkanı Mustafa Bozbey ise FETÖ davasından tutuklu eski Bursa Valisi Şehabettin Harput’un işadamlarından “haraç almak için” toplantı yeri olarak kullandığı Fetullahçıların restorantının “yıkım kararı” olduğu halde kararı uygulamayıp,görevi ihlal suçu işlemekten yargılanacak kadar Fetullahçılara yakın biridir.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey FETÖ den tutuklanan Bursa eski sanayi odası başkanı Celal Sönmez ile beraber Fetullahçılara öğrenci yurdu bağışında da aktif rol üstlendiği ortaya çıktı.

(http://www.korhaber.com/yhaber.asp?haberid=224533)
Nilüfer Belediyesinin internet sitesinde ise CHP milletvekilinin belediye binasında 15 Temmuz sonrası “tutuklananların çoğu suçsuz ” diyerek FETÖ yü savunan ifadeleri halen durmaktadır.

Nilüfer Belediyesinin resmi internet sitesinde CHP milletvekilinin Nilüfer Belediye binasında verdiği röportaj ile FETÖ tabanına açık mesaj verilmektedir.

MÜJDAT GEZEN KENDİ OKULUNU FETULLAHÇI PROVAKATÖRLER ELİYLE YAKTIRIP BUNUN ÜZERİNDEN SİYASET YAPIP ATATÜRKÜ SUİSTİMAL EDECEK KADAR İLERİ GİTMİŞTİR. (CAN DÜNDAR DA KENDİSİNE ADLİYE KAPISINDA SAHTE BİR SÜİKAST DÜZENLETTİRMİŞTİ)

“DARBUKATÖR BAYRAM” OLMAKTAN BAŞKA BİR MEZİYETİ OLMAYAN BİR FETHULLAH YANDAŞIN DAN ATATÜRKÇÜ KAHRAMAN YARATILMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.

DARBUKATÖR BARYAM EFENDİ HALKIMIZA ÖNCE NİLÜFER BELEDİYESİNİN KENDİSİNE 4.8 MİLYON LİRA HALKIN PARASINI NİYE ÖDEDİĞİNİ AÇIKLASIN…

ATATÜRK’ÜN MÜBÂREK ADINI DA BİR DAHA AĞZINA ALMASIN!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s